Ar žinote kas yra CHROMBOOK?

Dalyvavimas #Ed Tech pilotiniame projekte suteikė galimybę susipažinti su Chromebook. Šiuos įrenginius mums padovanojo UAB „TeraSky“. Tai patogūs, kompaktiški, lengvi prietaisai, suteikiantys mums darbo greitį ir galimybę ilgą laiką eksploatuoti įrenginį be įkrovimo. Tai, žinoma, labai svarbu dirbant su vaikais.

Chromebook atveria mums įdomių, plačių galimybių. Su juo galime pasirinkti programas darbui, mokymuisi ir žaidimams. Puikus pasirinkimas žmonėms su negalia.

Keisdami nustatymus galima nustatyti įvairius režimus.

Chromebook suteikia mums galimybę mokyti vaikus, turinčius vystymosi sutrikimų, pvz., autizmo spektro sutrikimų bei kitus specialiuosius poreikius.

Nustatymų dėka žmonės su regėjimo negalia ar nemokantys skaityti turi galimybę pasiklausyti parašyto teksto, padidinti raides.

Didelio kontrasto režimas paryškina elementus ir daro juos lengviau matomus. Naudojantis balso įvesties funkcija, norimus žodžius galima paversti tekstu, o tai labai palengvina darbą ir padeda tiems, kurie dėl fizinių apribojimų negali rašyti rankomis.

Laikas bėga ir kartu atsiranda naujų galimybių bendrauti su vaikais. Jų ugdymo kokybės gerinimas. Chromebook įrenginio panaudojimas mūsų darbe padės  rasti naujų būdų bendrauti su ypatingais vaikais.

Socialinė pedagogė Tatjana Skutkevič

Šeima – didžiausia vertybė

Šiltą gegužės 17 dienos popietę mūsų darželyje buvo minima šeimos diena. Kiemelyje rinkosi vaikučiai, tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės. Svečius pasitiko įvairūs personažai. Šventė prasidėjo dainomis

Plačiau »

Mūsų kelionė į Visagino TVPMC

Gegužės 16 d. Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis” priešmokyklinių grupių ,,Gandriukai” ir ,,Saulėgrąžiukai” ugdytiniams buvo organizuota ekskursija į Visagino technologijų ir verslo centrą. Visagino TVPMC direktoriaus

Plačiau »