VR technologijos darželyje

⛵️?????

EdTech projekto rėmuose mūsų darželyje buvo organizuota „pamoka“ tėveliams apie technologijų kaitą, jų pritaikymą kasdienėms reikmėms bei specialiųjų poreikių  turintiems asmenims palengvinančią komunikacija priemonę.

Taip pat iš karto buvo išbandyti tėvelių telefonai su Google cardboard virtualios realybės akiniais. Dalis tėvelių taip įsijautė, kad išėjo su nuostata, kad reikia atnaujinti savo telefoną, nors mes tokio tikslo nesiekėme. O mūsų tikslas buvo – parodyti tėvams (nes vaikai naujoves priima kur kas lengviau), kad naujos galimybės yra šalia, mūsų kišenėse kartu su mūsų išmaniaisiais įrenginiais.

Paulius Valiulis, mūsų konsultantas ir Google for Education atstovas, pademonstravo kaip surinkti kartoninius akinius ir ką su jais galima daryti tiesiog turint telefoną. Aišku telefonas turi turėti VR opciją.

Taip kiekvienas dalyvis galėjo per akimirką atsidurti giliai povandeniniame pasaulyje, paplaukioti kartu su rykliais, pastebėti povandeninius gyvius ir patirti (kas yra įdomiausia, patyrimas be patirties) kaip tai atrodo ir kaip gali būti panirus gyliai po vandeniu jūroje arba okeane. Įspūdžiai ir emocijos buvo akivaizdžios, vaikai aktyviai įsitraukė, žiūrėjo, sukosi aplink save, kad išnaudoti visas VR opcijas ir galimybes. Tada Paulius pasiūlė pakilti į orą ir skristi su lėktuvu, bei galų gale šokti su parašiutu. Štai kur laisvės pojūtis. Nieko panašaus nebuvau patyręs – sakė vienas iš vaikų. Net negalvojau, kad tai yra – jam aidėjo kiti balsai.

Dėkojame UAB TeraSky už naujas VR priemones mūsų darželiui ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo ir naujų konsultacijų.

Šok su Sveikatiada

2024-04-18 mūsų lopšelio-darželio „Nykštukų“, „Voveriukų“, „Meškiukų“ ir grupės „Saulutė“ vaikai kartu su pedagogais dalyvavo trečiame respublikinio projekto „Sveikatiada“ etape „Šok su Sveikatiada“. Tai buvo puiki

Plačiau »