Gera daryti gera

Šiandien Visagino „Santarvės“ aikštėje Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojų mūsų darželio „Gandriukai“ grupės auklėtinei Polinai Pletniovai buvo įteikta nominaciją laimėjus kasmetinę nominaciją „Gera daryti gera“. Skyriaus vedėja dėkojo Polinai už draugiškumą ir jautrumą, už paramą, pagalbą ir nuoširdų rūpimąsi silpnesniuoju.

Visi dalyvavę išgirdo apie Polinos daromus gerus darbus iš jo auklėtojos Nataljos Solovjiovos lupų. O ką gi sako apie savo dukrai priskirtą nominaciją jos tėveliai? Atsako Polino mama: „Negaliu pasakyti, kad mes su vyru mokėme ją daryti gerą, turbūt tai asmeninis pavyzdys. Ji mato, kaip mes padedame tėvams, draugams ir visada be atsisakymo. Kalbamės ir aptariame daugybę situacijų su vaikais. „Daryk taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi!“ – sakome. Manome, kad jai įtakos turėjo ir tai, kad jau 3 metus ji yra vyresnioji sesuo. Nesenai ji dalyvavo šokinėjimo ant batuto varžybose, o dieną prieš tai pasakė: „Labai noriu, kad Elina praeitų!“ (jie treniruojasi kartu). Labai didžiuojamės, kad dukra džiaugiasi galėdama padėti ir tikimės, kad šį gėrį ji nešios širdyje visą gyvenimą. Na, neatsitiktinai jau kelerius metus ji svajoja tapti policininke: daryti gėrį ir teisybę!

Polina, didžiuojamės tavimi!

SVEIKATIADA

  Šiais metais mūsų įstaiga įsitraukia į Respublikinį projektą “Sveikatiada”, kuris ugdo (propaguoja) jaunosios kartos sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius. Projektas bus įgyvendinamas trimis

Plačiau »