Kartu mes galime daugiau! Kviečiame paremti mus!

Kiekvieno iš Jūsų parama mums yra ypatingai svarbi.? Kviečiame skirti 1,2 proc. GPM (gyventojų pajamų mokesčio) paramą Visagino lopšeliui-darželiui „Auksinis gaidelis“.
Visi pinigai bus panaudoti ‼️tik gerinti sąlygas vaikams‼️ būti darželyje, jų panaudojimą suderiname su tėvų komitetu. Taigi kiekvienas galite ne tik prisidėti, bet ir išsakyti savo nuomonę, kam geriausiai panaudoti jūsų skirtą paramą. ????

✅Tai padaryti galite taip:
Reikia užpildyti specialios formos FR0512 prašymą ir pateikti jį elektroniniu būdu per VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).
Prisijungimo nuoroda:
https://deklaravimas.vmi.lt/…/Prisijungimasperisoriness…

REKVIZITAI 1,2 % PARAMAI SKIRTI:
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190230639
Paramos gavėjo pavadinimas: Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centras)

Papildomai informacijos galite rasti čia ➡️https://www.vmi.lt/cms/gpm-dalis-paramai

Pagarbiai,
Olga Mazniova,
Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė
?

Šeima – didžiausia vertybė

Šiltą gegužės 17 dienos popietę mūsų darželyje buvo minima šeimos diena. Kiemelyje rinkosi vaikučiai, tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės. Svečius pasitiko įvairūs personažai. Šventė prasidėjo dainomis

Plačiau »

Mūsų kelionė į Visagino TVPMC

Gegužės 16 d. Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis” priešmokyklinių grupių ,,Gandriukai” ir ,,Saulėgrąžiukai” ugdytiniams buvo organizuota ekskursija į Visagino technologijų ir verslo centrą. Visagino TVPMC direktoriaus

Plačiau »