Edukacinės erdvės 2022 m.

Šiandien mūsų darželyje apsilankė 5 garbių Visagino Savivaldybės darbuotojų darbo grupė. ??‍??????‍♀️?‍?

Joms pristatėme visos mūsų bendruomenės šiuos metus atliktus ir vis dar atliekamus darbus – edukacinių erdvių kompleksą! ?Dėkojame kiekvienam mūsų bendruomenės nariui už triūsą, kūrybiškumą, iniciatyvas, paaukotą laiką, jėgas ir palaikymą!!!?

Ačiū, brangūs tėveliai, darbuotojai, partneriai! ?

Stovykla „Pajusk savo kraštą“

Vasara vaikų darželyje – tai laikas naujiems atradimams, žaidimams ir linksmiems nuotykiams. Šiais metais mūsų lopšelyje-darželyje buvo organizuota vasaros stovykla „Pajusk savo kraštą“. Vaikai patyrė

Plačiau »

Projektas „Colorful emotions“ tęsiasi

Šią savaitę mūsų įstaigos darbuotojai kartu su partneriais iš Panevėžio lopšelio-darželio „Rūta“ dalyvavo nuotoliniame seminare „Psichologinio atsparumo įgūdžių lavinimas. Emocijos ir emocijų reguliavimo praktikos. Mindfulness

Plačiau »