Knyga – gera dovana

Birželio 1-oji yra Vaikų gynimo diena. Šios dienos garbei skelbiama akcija knygai „Salto kartu. Smagi akrobatika visai šeimai pasakojimuose, paveikslėliuose, pasakose, vaizdo įrašuose ir užduotyse.“
Knyga apie tai, kaip būti laimingesniems kartu su vaikais. Knygoje yra QR kodai, kuriuos galite perskaityti QR skaitytuvu savo mobiliajame telefone ir žiūrėti vaizdo įrašą su smagiais pratimais.
Knygą sukūrė visaginiečiai: autorė – Liudmila Voevodina. iliustratorė – Olesia Davidovskaja, pasakos – Valerija Strekalovskaja (Kijevas). dizainerė ir maketuotoja – Tatjana Kuraš, viena iš korektorių – Inna Negoda, bei YouTube vaizdo kanalo kūrėjas – Vladimir Sumovskij.

Mūsų knyga skirta Visaginui, o ypač vaikams ir tėvams. Ant knygos viršelio pavaizduoti žinomi Visagino akrobatai Ania ir Nastia Kokleevos, Kristina Kovaleva, Viktor Kalinin (jaunesnysis) ir autorė su anūku.
Knyga – tai gera dovana šeimai.
Knygos kaina akcijos metu – 10 eurų (buvo 16 eurų).
Kaip įsigyti:

1. Pas autorę (galite užsisakyti autografą) sunnyfriendship@mail.ru, 865776224
2. Knygyne „Knygų pasaulis“ Visagine adresu Sedulinos al., 21
Knygelės kūrėjai sveikina visus vaikus su Vaikų gynimo diena ir linki būti sveikiems, protingiems, dėkingiems, rūpestingiems, darbštiems, kasdien tobulėti. Ir ramaus dangaus visiems!

Vasaros stovyklos atidarymas

Šiandien mūsų darželyje vyko vaikų stovyklos atidarymas ir vasaros sutikimas. Visi linksminosi su personažu Vasara, kuri žaidė, minė mįsles, dainavo. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai žaidė

Plačiau »