Tapome Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkurso savivaldybių etapo nugalėtojais

Mes visus metus puoselėjome savo aplinką ir kūrėme naujas ir pritaikytas edukacines erdves mūsų ugdytiniams.

2022 m. liepos 7 d mūsų mokykloje vyko edukacinių erdvių apžiūra ir vertinimas. Konkursą inicijuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Šiais metais Edukacinių erdvių konkurso savivaldybės etape dalyvavo net 45 savivaldybės! Į antrąjį etapą pateko 122 šalies mokyklos. Visoms į antrąjį etapą patekusioms mokykloms buvo skiriamas prizas – nauja Lietuvos raudonoji knyga. Tokią dovaną gavo ir mūsų mokykla, dabar ja gali naudotis visi mūsų darželio bendruomenės nariai esant poreikiui. Knygą išleido Aplinkos ministerija.

Sveikiname visus bendruomenės narius tokio mažo, bet labai reikšmingo mums etapo įveikime.

Stovykla „Pajusk savo kraštą“

Vasara vaikų darželyje – tai laikas naujiems atradimams, žaidimams ir linksmiems nuotykiams. Šiais metais mūsų lopšelyje-darželyje buvo organizuota vasaros stovykla „Pajusk savo kraštą“. Vaikai patyrė

Plačiau »

Projektas „Colorful emotions“ tęsiasi

Šią savaitę mūsų įstaigos darbuotojai kartu su partneriais iš Panevėžio lopšelio-darželio „Rūta“ dalyvavo nuotoliniame seminare „Psichologinio atsparumo įgūdžių lavinimas. Emocijos ir emocijų reguliavimo praktikos. Mindfulness

Plačiau »