Vaisių ir daržovių bei pieno produktų vartojimo programos

?Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programa yra įgyvendinama ir mūsų darželyje, siekiant paskatinti vaikus vertinti vaisių ir daržovių naudą, padidinti suvartojamų pieno ir pieno produktų dalį vaikų mityboje bei įdiegti vaikams supratimą apie jų teigiamą poveikį sveikatai.

??Tyrimai rodo, kad sveikatai palankios mitybos įpročiai susiformuoja jau vaikystėje, todėl būtent ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams nemokamai dalijami pieno gaminiai (geriamasis pienas, geriamasis jogurtas, švieži ir brandinti sūriai) bei daržovės ir vaisiai (obuoliai, morkos, obuolių sultys).

???Tris iš keturių mėnesio savaičių vaikai ne mažiau trijų dienų nemokamai gauna pieno ir vaisių produktų. Džiaugiamės tokiai iniciatyvai ir ES paramai mūsų vaikams. Rūpinkimės jais kartu!

Stovykla „Pajusk savo kraštą“

Vasara vaikų darželyje – tai laikas naujiems atradimams, žaidimams ir linksmiems nuotykiams. Šiais metais mūsų lopšelyje-darželyje buvo organizuota vasaros stovykla „Pajusk savo kraštą“. Vaikai patyrė

Plačiau »

Projektas „Colorful emotions“ tęsiasi

Šią savaitę mūsų įstaigos darbuotojai kartu su partneriais iš Panevėžio lopšelio-darželio „Rūta“ dalyvavo nuotoliniame seminare „Psichologinio atsparumo įgūdžių lavinimas. Emocijos ir emocijų reguliavimo praktikos. Mindfulness

Plačiau »