Rudenėlis

Refleksija. ?

Ką mes veikėm šią rudenėlio dieną – pamatysite nuotraukose, o ką mes patyrėm, supratom, išmokom, ko mums trūksta ir ką turime su kaupu ir kuo dalinamės norime jums pristatyti. ?

Šiandien visos darželio grupės demonstravo savo „vaisius“ – kažkas dainavo, buvo šokančių, kai kurie drąsuoliai deklamavo eilėraščius ir netgi valstybine kalba, vienos grupės buvo pristatytas mini miuziklas „Kas namelyje gyvena?“. Visi prinešė į bendrą derliaus krepšį po tiek, kiek gali, kuo nori dalintis ir kiek laiko, repeticijų, rūpesčio ir meilės įdėta matėsi vaikų veiduose.?

Na ir negalime nesidžiaugti mūsų socialinių partnerių Valentinos Danilevičienės ir Liudmilos Voevodinos ugdytinių pasirodymų indelių į šventės organizavimą. Visos salės plojimai, nuostaba, džiaugsmo klyksmai ir šypsenos – mūsų meilės rodikliai. Dėkojame, kad esate ne tik šalia, bet ir kartu. ?

Šeima – didžiausia vertybė

Šiltą gegužės 17 dienos popietę mūsų darželyje buvo minima šeimos diena. Kiemelyje rinkosi vaikučiai, tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės. Svečius pasitiko įvairūs personažai. Šventė prasidėjo dainomis

Plačiau »

Mūsų kelionė į Visagino TVPMC

Gegužės 16 d. Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis” priešmokyklinių grupių ,,Gandriukai” ir ,,Saulėgrąžiukai” ugdytiniams buvo organizuota ekskursija į Visagino technologijų ir verslo centrą. Visagino TVPMC direktoriaus

Plačiau »