Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų virtuali kūrybinių darbų paroda „ABĖCĖLĖ KITAIP“.

2022 m spalio mėn. Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) pedagogai – logopedė Natalja Kabajeva ir soc.pedagogė Tatjana Skutkevič – inicijavo Respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų virtualią kūrybinių darbų parodą „ABĖCĖLĖ KITAIP“.

Mes gavome 93 nuotraukas. Dalyvavo 50 šalies pedagogų. Parodos dalyviai savo nuožiūrą pasirinko medžiagas ir darbų atlikimo techniką (raidės buvo sudėliotos, siūtos, pintos, pagamintos aplikacijos technika ir kt.); raidžių gamybai dalyviai išmaniai panaudojo įvairias gamtines medžiagas (kaštonai, gilės, šakelės, kankorėžiai ir t.t.), dekoravo jas įvairiomis detalėmis (makaronais ir kruopomis, servetėlėmis ir popieriumi, sagomis, Lego detalėmis, plastilinu, vinimis, veržlėmis ir varžtais ir t.t.). Gavome netgi šviečiančią raidę!

            Dėkojame vaikams, vaikų tėveliams, pedagogams už dalyvavimą parodoje „ABĖCĖLĖ KITAIP“. Jūsų darbai nepakartojami, nuostabūs. Buvo pristatytos[a1] [a2] [a3]  visos lietuviškos abėcėlės raidės, bet pati populiariausia raidė buvo A (20 kūrinių).

             Virtualių darbų paroda eksponuojama Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ internetinėje svetainėje www.auksinisgaidelis.lt,Facebook paskyroje nuo 2022 m. lapkričio mėn. 22 d. Paroda skirta Tarptautinei logopedo dienai (lapkričio 14 d.). Skaidres įgarsino grupės Biplan dainelė „Abėcėlė“, gautas atlikėjų asmeninis leidimas.

Vasaros stovyklos atidarymas

Šiandien mūsų darželyje vyko vaikų stovyklos atidarymas ir vasaros sutikimas. Visi linksminosi su personažu Vasara, kuri žaidė, minė mįsles, dainavo. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai žaidė

Plačiau »