Laukiam Kalėdų su knyga

Gruodžio 7 d. Visagino viešojoje bibliotekoje vyko ekskursija ir kūrybinis užsiėmimas „Laukiam Kalėdų su knyga“. Grupės „Drugeliai“ auklėtojos su vaikais gilinosi į origami technikos paslaptis. Tai senas japonų iš popieriaus lankstymo menas. Vaikai, kruopščiai patikrindami, ar sutampa kraštinės ir kampai, lankstė egles. Vienas kitą pamokydami ir padrąsindami, ,,pasikinkę“ kantrybę, pagamino puikių kalėdinių skirtukų eglučių.

Mažieji lankytojai buvo supažindinti su įvairiomis veiklomis. Vaikai išsiaiškino, kad skaitykloje yra įvairių žurnalų vaikams, kuriuos galima paskaityti arba paimti į namus, žaisti stalo žaidimus, bibliotekoje esančiais kompiuteriais galima spausdinti įvarius darbus ar tiesiog naršyti internete. Žaidėme lavinamuosius stalo žaidimus. Labiausiai vaikams patiko skyrius, kuriame gyvena vaikiškos knygelės.

Bibliotekininkė papasakojo vaikams, kur gyvena knygos, kaip jos laukia vaikučių, kaip nori būti skaitomos ir pakvietė bibliotekoje apsilankyti kartu su tėveliais. Dėkojame Visagino viešosios bibliotekos bendruomenei už svetingumą.

Vasaros stovyklos atidarymas

Šiandien mūsų darželyje vyko vaikų stovyklos atidarymas ir vasaros sutikimas. Visi linksminosi su personažu Vasara, kuri žaidė, minė mįsles, dainavo. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai žaidė

Plačiau »