2023 m. belaukiant

2023 belaukiant ? mūsų tėvų komiteto organizuotame bendruomenės šventiniame vakariniame susitikime buvo labai linksma, gražu ir gera. Mus aplankė ne tik Senelis šaltis su Snieguole, bet ir šiaurės meška. O kiek džiaugsmo ir šokančių laimingų vaikų šypsenų buvo. Geras užtaisas šventiniam maratonui.

A Č I Ū gr. ”Nykštukai” ir “Meškiukai” tėvams už linksmo ir judraus pusvalandžio kartu organizavimą! ?

Šiais metais mūsų bendruomenė labai kūrybiškai ir netradiciškai puošėsi šventėms! ? Dėkojame darbuotojams, tėveliams, draugams už pagalbą, skirtą laiką ir kūrybiškumą ?

Pasakiškai atrodo visų grupių papuoštos durys, apsnigtos ir labai skirtingos ir nuostabios tėvų darytos eglutės kieme, netikėti ir fantastiški darželio koridorių kampeliai! ? Labai simboliškas ir šventiškas dviejų „Spragtuko“ pasakos kareivių saugomas pagrindinis įstaigos įėjimas su šviečiančiomis arkomis, na ir aišku ateinančių 2023 metų šviesa! ?

A Č I Ū brangieji ir lai 2023 bus jums laimingi!

Vasaris-sveikatos mėnuo

Visą vasario mėnesį darželyje vyko įvairios veiklos, renginiai, parodos, kurių pagrindinis tikslas – puoselėti sveiką gyvenimo būdą. Dalinamės visų grupių veiklomis ir jų aprašymais. Skaidrės

Plačiau »

Kviečiame bendradarbiauti

Švietimo bendruomenėje svarbūs visi – pedagogai, vaikai, tėvai. Tik visi bendradarbiaudami, kurdami šiltus, pasitikėjimu ir pagarba grįstus tarpusavio santykius, pasiekiame pačių geriausių rezultatų ir džiaugiamės

Plačiau »