VALIO! PAGALIAU STARTUOJAM!

Džiaugiamės galėdami pasidalinti žinia: startavo tarptautinis LAT/LIT projektas Colorful Emotions, 2024 m. balandžio 11 d. projekto dalyviai: I. Petrova, A. Vasiljeva, A. Reginevič, N. Kabajeva, T. Skutkevič ir buhalterė J. Gaškova su darbo vizitu lankėsi Latvijos mieste Dagdoje.

Susitikimo metu pasirašėme projekto, „Colorful emotions“ sutartį ir aptarinėjome artimiausias veiklas. Su malonumu aplankėme Dagdos ,,Saulite“ ikimokyklinio ugdymo įstaigą, Jaudnomes dvaro aplinkosauginio švietimo centrą.

Projektas „Colorful Emotions“ skirtas padėti vaikams su specialiaisiais ugdymosi poreikiais. Bus kuriamos aplinkos, sudarančios palankias galimybes bei sąlygas užsiimti kiekvieno vaiko įtraukimu į ugdymo procesą. Įgyvendinant projektą ikimokyklinio amžiaus vaikai su negalia ir jų šeimų nariai bus įtraukti į prasmingas ir įdomias švietimo veiklas bei sociokultūrinę veiklą, siekiant mažinti jų socialinę atskirtį.

Bus teikiama psichologinė pagalba darželių mokytojams ir bendruomenei kaip priemonė, padedanti susidoroti su emociniais iššūkiais, kurie gali kilti dirbant su specialiųjų poreikių vaikais ir su tuo susijusiomis aplinkybėmis.

Po šilto susitikimo Dagdoje, esame įsitikinę, kad projektas bus įdomus ir produktyvus!

Informacija apie projektą anglų kalba – 2021–2027 m. Interreg VI-A Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos puslapyje https://latlit.eu/theprojects/colorful-emotions/

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino l.- d. „Auksinis gaidelis“ (VPC). Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Šeima – didžiausia vertybė

Šiltą gegužės 17 dienos popietę mūsų darželyje buvo minima šeimos diena. Kiemelyje rinkosi vaikučiai, tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės. Svečius pasitiko įvairūs personažai. Šventė prasidėjo dainomis

Plačiau »

Mūsų kelionė į Visagino TVPMC

Gegužės 16 d. Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis” priešmokyklinių grupių ,,Gandriukai” ir ,,Saulėgrąžiukai” ugdytiniams buvo organizuota ekskursija į Visagino technologijų ir verslo centrą. Visagino TVPMC direktoriaus

Plačiau »