Stovykla „Pajusk savo kraštą“

Vasara vaikų darželyje – tai laikas naujiems atradimams, žaidimams ir linksmiems nuotykiams. Šiais metais mūsų lopšelyje-darželyje buvo organizuota vasaros stovykla „Pajusk savo kraštą“. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, arčiau susipažino su Lietuvos kultūra ir tradicijomis.

Pirma stovyklos diena prasidėjo spalvingu ir linksmu atidarymu. Skambėjo linksmos dainos, vaikai žaidė liaudiškus žaidimus, piešė ir spalvino stovyklos vėliavą.

Antra diena buvo skirta piešinių parodai „Mano Lietuva“. Vaikai su didžiausiu entuziazmu piešė įvairius piešinius, istorines savo krašto vietas bei šalies simbolius. Piešiniai eksponuojami Visagino viešoje bibliotekoje.

Išvyka į žirgyną paliko daug įspūdžių. Vaikai ne tik pamatė arklius, bet ir sužinojo įdomių dalykų apie jų priežiūrą, o taip pat turėjo galimybę pasivažinėti arkliuko traukiamu vežimu.

Kita išvyka buvo į biblioteką. Stovyklos dalyviai sužinojo apie knygų įvairovę, kaip teisingai pasirinkti knygą. Susipažino su Visagino miesto maketu ir ant asfalto piešė savo miestą.

Penktą dieną susipažinome su lietuvių liaudies instrumentu – kanklėmis. Mokytoja Skaidrūnė Baliūnaitė ir jos mokinė Kristina parodė, kaip jomis groti. Vaikai patys išbandė šio instrumento skambesį. Visiems tai buvo nauja ir įdomu.

Kultūros centre ugdytiniai turėjo galimybę pasidaryti ženkliukus, skudurinius kiškučius, išmoko pinti spalvotas apyrankkes bei iš fetro pasigamino pakabukus.

Dar viena nauja veikla, kuri patiko vaikams – lipdymas iš molio. Kiekvienas namo nusinešė po spalvotą medalį.

Keliavome į „Romnesos“ šakočių kepyklą. Mums parodė, kaip gaminamas ir kepamas šis lietuviškas skanėstas. Kiek džiaugsmo buo vaikams, kai po pietų poilsio jie galėjo kartu su tėvais iškyliauti darželio miškelyje bei ragauti pačių keptą šakotį. Visi šokome ratelius, žaidėme žaidimus.

Savo žinias apie Lietuvą patikrinome viktorinoje „Aš pažįstu Lietuvą“. Vaikai šauniai atsakinėjo į klausimus.

Paskutinę stovyklos dieną vyko sportinės estafetės. Visi vaikai varžėsi tarpusavyje. Nugalėjo draugystė.

Atsisveikindami, palinkėjome vieni kitiems smagios, saugios, šiltos vasaros. Iki kitų susitikimų stovykloje!

Stovykla „Pajusk savo kraštą“

Vasara vaikų darželyje – tai laikas naujiems atradimams, žaidimams ir linksmiems nuotykiams. Šiais metais mūsų lopšelyje-darželyje buvo organizuota vasaros stovykla „Pajusk savo kraštą“. Vaikai patyrė

Plačiau »

Projektas „Colorful emotions“ tęsiasi

Šią savaitę mūsų įstaigos darbuotojai kartu su partneriais iš Panevėžio lopšelio-darželio „Rūta“ dalyvavo nuotoliniame seminare „Psichologinio atsparumo įgūdžių lavinimas. Emocijos ir emocijų reguliavimo praktikos. Mindfulness

Plačiau »