APIE MUS

Kalbant apie pačią darželio teritoriją – galime pasigirti atskiromis erdvėmis ugdomajai veiklai, žaidimams ir poilsiui, todėl vaikų dėmesys visada išliks ten, kur jis ir turėtų būti.

Neabejojame, kad jums patiks ir tai, jog darželio aplinkoje vaikai turi ypatingą galimybę tyrinėti gamtą, nes nuolat organizuojame įdomią ir neįprastą veiklą gamtoje, ekologinius žaidimus, pažintines ekskursijas už darželio ribų, įvairias išvykas, kuriose vaikai gali atrasti, tyrinėti, eksperimentuoti ir atsipalaiduoti gamtos prieglobstyje.

Mūsų tikslas yra kartu su šeima tenkinti svarbiausius vaiko poreikius – jaustis saugiam, žaisti, bendrauti su kitais vaikais, pažinti, patirti meninių įspūdžių bei kūrybiškai išreikšti save.

Vaikams netgi suteikiame išskirtinę galimybę auginti ir prižiūrėti gėles bei daržoves – tai suteiks jūsų vaikams ne tik atsakomybės jausmą, bet ir supratimą apie tai, kaip auga ir gyvena gamta bei augalai. Lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“ siekiamybė, kad jūsų vaikas išeitų į mokykla, turėdamas tvirtus pagrindus tolesniam gyvenimui.

Mes esame išskirtinai demokratiška bei atvira naujovėms ugdymo įstaiga.

Kokybės politika